Koszt dostawy

Darmowa dostawa od 250 zł
Dla przesyłek standardowych do 30 kg na terenie Polski.
Paczkomat pobranie 18,00 zł
Paczkomat przedpłata 14,00 zł
Odbiór w sklepie przy ul. Stalowej 1 w Olsztynie za darmo
Kurier DPD za pobraniem 28,00 zł
Kurier DPD przedpłata 28,00 zł
Kurier InPost za pobraniem 19,00 zł
Kurier InPost przedpłata 17,00 zł
chevron_left
chevron_right

Koło CKMA-PG 100S-10-MHC LG z hamulcem to wytrzymałe i solidne koło meblowe, które doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju wózkach, stojakach, sprzęcie magazynowym oraz urządzeniach przemysłowych. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość oraz odporność na ścieranie. Koło wyposażone jest w niezawodny hamulec, który zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Produkt łatwy w montażu, idealny do zastosowań wymagających mobilności i stabilności.

Parametry techniczne:
  • Średnica koła: 100 mm
  • Szerokość bieżni: 32 mm
  • Obciążenie maksymalne: 100 kg
  • Mocowanie: płytka
  • Materiał bieżni: guma szara niebrudząca
  • Łożysko: kulkowe
  • Obudowa: stal ocynkowana
  • Hamulce: Tak
  • Kod EAN: 5907710322444
Zakres dostawy:
  • Koło CKMA-PG 100S-10-MHC LG z hamulcem – 1 sztuka

Darmowa dostawa od 250zł

Dla przesyłek standardowych do 30kg.

Expresowa realizacja zamówienia

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy na magazynie, dlatego standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Zasady zwrotu

Zwrotu artykułów można dokonać do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Jak dokonać zwrotu, szczegóły znajdziesz tutaj.

Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów

Informacje o producencie
Rader s.j.
Bydgoska 188 Piła 64-920
Tel: 672 148 284
Email: rader@rader.com.pl
https://rader.com.pl/

KOŁO CKMA-PG 100S-10-MHC LG z hamulcem, średnica 100 mm, obciążenie 135 kg, łożysko kulkowe, mocowanie płyta, EAN 5907710322444

chevron_left
chevron_right

Indeks:   rad100-ckma-pg
Kod producenta:   210.100.32-10
Kod kreskowy:   5907710322444

22,71 zł
(Brutto za szt)

Liczba sztuk:

Termin realizacji: 1 - 3 dni

Zapisz się do newslettera - zyskaj 5% rabatu metalDeals

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Metalzbyt Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Stalowa 1, kontakt mailowy pod adresem: sklep@metalzbyt.com.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (wysyłka Newslettera). W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia
danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz w Regulaminie Sklepu i Polityce Prywatności.