Koszt dostawy

Darmowa dostawa od 250 zł
Dla przesyłek standardowych do 30 kg na terenie Polski.
Paczkomat pobranie 18,00 zł
Paczkomat przedpłata 14,00 zł
Odbiór w sklepie przy ul. Stalowej 1 w Olsztynie za darmo
Kurier DPD za pobraniem 28,00 zł
Kurier DPD przedpłata 28,00 zł
Kurier InPost za pobraniem 19,00 zł
Kurier InPost przedpłata 17,00 zł
82802
search
chevron_left
chevron_right
  • 82802


Klej montażowy 290ml żółty uniwersalny SBS FIX TYTAN Nr kat. 10045662

Uniwersalny klej rozpuszczalnikowy wyprodukowany na bazie kauczuku butadienowo-styrenowego (SBS) przeznaczony do prac remontowych i wykończeniowych w budownictwie.
Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni oraz zwiększoną wytrzymałością połączeń.
Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Parametry techniczne:

Pojemność: 290ml
Kolor: żółty
Konsystencja: pasta
Czas pełnego utwardzenia: do 48h*
Czas pracy: 10-15min
Odporność temperaturowa ( po utwardzeniu): od -20°C do +60°C
Temperatura aplikacji: od +10°C do +40°C
Czyszczenie narzędzi: aceton, benzyna ekstrakcyjna
Zużycie: 300-500g/m²

Darmowa dostawa od 250zł

Dla przesyłek standardowych do 30kg.

Expresowa realizacja zamówienia

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy na magazynie, dlatego standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Zasady zwrotu

Zwrotu artykułów można dokonać do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Jak dokonać zwrotu, szczegóły znajdziesz tutaj.

Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów

Informacje o producencie
Selena S.A.
Marszałka Józefa Piłsudskiego 77 Olsztyn 10-449
Tel: 895 348 393 (potwierdzić)
Email: polnoc@selena.com (potwierdzić)
https://tytan.com/pl/

TYTAN Klej montażowy uniwersalny SBS FIX 290ml żółty 10045662

82802
search
chevron_left
chevron_right
  • 82802

Indeks:   klej/tyt/fix/zol
Kod producenta:   10045662
Kod kreskowy:   5902120178841

25,78 zł
(Brutto za szt)

Liczba sztuk:

Termin realizacji: 1 - 3 dni

Zapisz się do newslettera - zyskaj 5% rabatu metalDeals

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Metalzbyt Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Stalowa 1, kontakt mailowy pod adresem: sklep@metalzbyt.com.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (wysyłka Newslettera). W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia
danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz w Regulaminie Sklepu i Polityce Prywatności.