Koszt dostawy

Darmowa dostawa od 250 zł
Dla przesyłek standardowych do 30 kg na terenie Polski.
Odbiór w sklepie przy ul. Stalowej 1 w Olsztynie za darmo
Kurier DPD za pobraniem 28,00 zł
Kurier DPD przedpłata 28,00 zł
Paczkomat przedpłata 14,00 zł
Paczkomat pobranie 18,00 zł
Kurier InPost przedpłata 17,00 zł
Kurier InPost za pobraniem 19,00 zł
92263
search
chevron_left
chevron_right
  • 92263

Końcówki oczkowe do kluczy dynamometrycznych 14x18 mm 40 (kod producenta 690840) to wysokiej jakości główki wymienne przeznaczone do pracy z kluczami dynamometrycznymi wyposażonymi w chwyt prostokątny 14x18 mm. Stworzone z myślą o precyzyjnym dokręcaniu i odkręcaniu śrub, gwarantują trwałość oraz niezawodność użytkowania zarówno w warsztatach, jak i w profesjonalnych serwisach. Zastosowanie końcówek oczkowych pozwala na szybkie i bezpieczne wymiany narzędzi, zwiększając komfort pracy i dokładność pomiaru momentu obrotowego.

Parametry techniczne:
  • Typ: Końcówka oczkowa wymienna
  • Przeznaczenie: Klucze dynamometryczne
  • Rozmiar chwytu: 14x18 mm (prostokątny)
  • Kod producenta: 690840
  • EAN: 5020385032453
  • Materiał: Stal wysokiej jakości
  • Wykończenie: Chromowane, odporne na korozję
  • Kompatybilność: Klucze dynamometryczne z gniazdem 14x18 mm
Zakres dostawy:
  • 1 x końcówka oczkowa do klucza dynamometrycznego 14x18 mm (model 690840)

Darmowa dostawa od 250zł

Dla przesyłek standardowych do 30kg.

Expresowa realizacja zamówienia

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy na magazynie, dlatego standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Zasady zwrotu

Zwrotu artykułów można dokonać do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Jak dokonać zwrotu, szczegóły znajdziesz tutaj.

Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów

Informacje o producencie
Luna Polska Sp. z o.o.
Konduktorska 39B Katowice 40-155
Tel: 322 203 378
Email: info@lunapolska.pl
https://lunapolska.pl/

Końcówki oczkowe do kluczy dynamometrycznych 14x18 mm, model 40, kod 690840, EAN 5020385032453

92263
search
chevron_left
chevron_right
  • 92263

Indeks:   186313201
Kod producenta:  
Kod kreskowy:   5020385032453

120,24 zł
(Brutto za szt)
Cena obowiązująca w sklepie internetowym.

Liczba sztuk:

Termin realizacji: 3 - 5 dni

Zapisz się do newslettera - zyskaj 5% rabatu

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Metalzbyt Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Stalowa 1, kontakt mailowy pod adresem: sklep@metalzbyt.com.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (wysyłka Newslettera). W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia
danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz w Regulaminie Sklepu i Polityce Prywatności.