Wiertła do metalu

19352

Wiertło NWKA Kobalt Szlifowane 18,0 mm DIN 338

97,42 zł

Produkt dostępny
22633
Wyprzedaż

SELTEK Wiertło NWKA Kobaltowe 19,5 mm

70,87 zł 88,59 zł -17,72 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 88,59 zł

Produkt dostępny
79173

LUNA Wiertło Kręte z Chwytem Stożkowym MT2 18x130 mm 160661302

42,36 zł

Produkt dostępny
18089
Wyprzedaż

Wiertła SW7M NWKC 18.5mm

107,66 zł 134,58 zł -26,92 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 134,58 zł

Produkt dostępny
77248

HOGERT Wiertło Stopniowe 4-12 mm HT6D321

11,45 zł

Produkt dostępny
15872

Wiertła NWKC 19 Szlifowane 233-135, 5900129190000

52,23 zł

Produkt dostępny
66937

DEWALT Wiertło Kobaltowe 12 mm DT4947

48,68 zł

Produkt dostępny
15122

Wiertło NWKC HSS 21,0 mm

69,24 zł

Produkt dostępny

Zapisz się do newslettera - zyskaj 5% rabatu

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Metalzbyt Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Stalowa 1, kontakt mailowy pod adresem: sklep@metalzbyt.com.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (wysyłka Newslettera). W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz w Regulaminie Sklepu i Polityce Prywatności.
Opinie Google

Melalzbyt jest to znany sklep metalowy od czasów PRL. Sklep z akcesoriami metalowymi typu śrubki, nakrętki, gwoździe a także szeroki wachlarz ajcesorii budowlanych typu narzędzia, siatki ogrodzeniowe, hydraulika itd. Obsługa fachowa, każdemu pomogą, nigdy nie ma kolejek, kupowanie to przyjemność. Na zewnątrz duży wygodny parking. Polecam.

P.A P.

Polecam świetny sklep, porządnie zaopatrzony 💪

Jacek Mierzejewski (P.W. Olplan)

Ogolnie ok , mila obsluga, czysto. Polecam

ever _ forever

Bardzo profesjonalna i kulturalna obsługa. Byłem po raz drugi po trzech dniach i zostałem obsłużony również bardzo szybko mimo wielu klientów .Pan sprzedający energicznie i fachowo doradził mi w wyborze zakupu. Widać było że pracuje z pozytywnym nastawieniem .Rzadko widuję takich sprzedawców-to ten Pan który siedzi naprzeciw drzwi wejściowych w centrum ogrodzeń (magazyn). Dziękuję i bardzo polecam.

Piotr Statkiewicz

Przezajefajny sklep. Taniej niż w sieciówkach. Baaardzo dużo rodzimych, krajowych wyrobów. Bardzo dawno tam nie byłem, i zapomniałem, jaki tam jest wybór, i jak mocno rozsądne są ceny. Obsługa bardzo życzliwa, normalna.

Piotr Wozniak