25 czerwca 2018

Kontakt

Biuro

Sekretariat:

Dorota Kowalska
Tel: 89 532 95 95
Fax: 89 533 75 10
Email: sekretariat@metalzbyt.com.pl

Dyrektor Handlowy:

Dorota Walentynowicz

Tel: 89 532 95 83 / 695 110 871
Email: walentynowicz.d@metalzbyt.com.pl

Dyrektor ds. Rozwoju i Innowacji:

Izabela Krzemieniewska
Tel: 89 532 95 95
Email: i.krzemieniewska@metalzbyt.com.pl

Główna Księgowa:

Katarzyna Żulewska
Tel: 89 532 95 76 / 696 813 762
Email: ksiegowa@metalzbyt.com.pl

Przedstawiciel:

Artur Mierzejewski
Tel: 695 110 975
Email: artur.m@metalzbyt.com.pl

Przedstawiciel:

Michał Krawczyk
Tel: 733 110 998
Email: m.krawczyk@metalzbyt.com.pl

Sklep internetowy

Obsługa sklepu:

Sylwester Pietrewicz
Tel: 695 110 865
Email: s.pietrewicz@metalzbyt.com.pl

Dział logistyki i transportu

Logistyka:

Irena Olbryś
Tel: 89 532 95 90 / 695 110 455
Email: bh1@metalzbyt.com.pl

Dział techniczny

Informatyk:

Rafał Senetra
Tel: 534 534 232
Email: informatyk@metalzbyt.com.pl

Serwis

Pracownik serwisu:

Zbigniew Wołkowicz
Tel: 89 532 95 89

Dział handlowy

Hurtownia śrub, gwoździ, drutów, tarcz, okuć:

Mariusz Zięba
Tel:89 532 95 99
Email:m.zieba@metalzbyt.com.pl

Hurtownia ogrodzeń, lin stalowych, elektrod:

Stanisław Skowroński
Tel: 89 532 95 72
Email: bh2@metalzbyt.com.pl

Centrum wyrobów hutniczych

Obsługa klienta:

Lidia Grabowska
Tel: 730 355 027
Email: l.grabowska@metalzbyt.com.pl

Obsługa klienta:

Tadeusz Mańkowski
Tel: 730 355 303
Email: t.mankowski@metalzbyt.com.pl

Market

Kierownik Marketu:

Paweł Kosowski
Tel:502 753 194
Email:marketing@metalzbyt.com.pl

Obsługa klienta:

Waldemar Karwowski
Tel: 89 532 95 73
Email: waldemar.k@metalzbyt.com.pl

Obsługa klienta:

Mariusz Kalwara
Tel: 89 532 95 75 / 695 110 864
Email: m.kalwara@metalzbyt.com.pl

Obsługa klienta:

Iwona Chmielewska
Tel: 89 532 95 70 / 695 110 867
Email: iwona.ch@metalzbyt.com.pl

Obsługa klienta:

Jadwiga Penkacik
Tel: 89 532 95 86
Email: j.penkacik@metalzbyt.com.pl

Dział przyjmowania i realizacji zamówień

Obsługa klienta:

Marcin Litwinczuk
Tel: 89 532 95 82 / 601 074 487
Email: m.litwinczuk@metalzbyt.com.pl

Obsługa klienta:

Irena Olbryś
Tel: 89 532 95 90 / 695 110 455
Email: bh1@metalzbyt.com.pl

Dane kontaktowe

METALZBYT SP. Z O.O.
ul. Stalowa 1, 10-687 Olsztyn
Tel: 89 532-95-95, Fax: 89 533-75-10
Email: sekretariat@metalzbyt.com.pl
NIP: 739-020-03-18

Napisz do nas

Tel: 89 532 95 95, Fax: 89 533 75 10

Godziny otwarcia


  • Market
    Pn-pt: 7:00-17:00, Sob: 7:00-14:00
  • Magazyn wyrobów złącznych
    Pn-pt: 7:00-15:00
  • Magazyn wyrobów hutniczych
    Pn-pt: 7:00-15:00, Sob: 7:00-14:00
  • Centrum ogrodzeń
    Pn-pt: 7:00-15:00, Sob: 7:00-14:00

Dane kontaktowe


Metalzbyt Sp. z o.o.
ul. Stalowa 1, 10-687 Olsztyn
Tel: 89 532-95-95, Fax: 89 533-75-10
Email: sekretariat@metalzbyt.com.pl